Wettelijke informatie

Ondernemingsnummers

BE0501.645.792
BE0428.545.109

Vastgoedmakelaars

Xavier De Ruysscher
0474 46 56 15
xavier@huysewinkel.be
BIV 507 667

Annicq Muysewinkel
0475 96 57 60
info@huysewinkel.be
BIV 506 589

Didier De Ruysscher
0472 70 93 53
didier@huysewinkel.be
BIV 515 275

Ann-Sofie De Laere
0471 04 85 35
Ann-sofie@huysewinkel.be
509 003

Céline Merchiers
0472 22 37 57
celine@huysewinkel.be
509 463

Jasper Polfliet
0470 51 41 10
jasper@huysewinkel.be
BIV 511 959

Emile Soenen
0472 35 71 19
emile@huysewinkel.be
BIV 514 306

Xavier Merchie
0470 36 67 10
Xavier.m@huysewinkel.be
BIV 509 628

Ines Hemeryck
0470 86 71 49
Ines@huysewinkel.be
BIV 515 995

Jolien Catthoor
0470 82 24 14
jolien@huysewinkel.be
BIV 513 571

Stef Engels
0475 97 25 57
stef@huysewinkel.be
BIV 513 040

Sebastian Geldhof
0470 54 49 47
sebastian@huysewinkel.be
BIV 516 710

Ann-Sophie Marchand
0472 93 89 17
Ann-sophie.m@huysewinkel.be
BIV 514 075

Elke makelaar is onderworpen aan de deontologische code van het BIV

Beroepsinstituut van vastgoedmakelaars België
Luxemburgstraat 16b
1000 Brussel

Bankgegevens

Zichtrekening
KBC - BE77 7370 3790 7542

KBC - BE16 7372 1221 0074

Derdenrekening
KBC – BE71 7370 3987 9369

KBC - BE25 7370 4028 8082

Beroepsaansprakelijkheid, borgstelling en verzekering: NV AXA Belgium (polisnr. 773.390.160)